HF_hardcover_bau_CZ

Stavíte dům?  Rekonstruujete byt? Stavba nebo rekonstrukce pro většinu z nás znamená velkou životní událost. Ke stavbě jistě máte spousty dokumentů s nákresy, ze samotné práce pak mnoho zážitků se stavebními firmami, s jejich pracovníky a také s rodinnými příslušníky, kteří na stavbě pomáhají. Při takových akcích vznikne i mnoho zajímavých fotografií. Byla by škoda takovou významnou událost odložit a zapomenout na ni. Sestavte ze všech vhodných dokumentů, půdorysů, nákresů, fotografií, harmonogramů a více či méně vtipných historek svoji vlastní fotoknihu. Že toho bude hodně? Nevadí, fotokniha může mít až 240 stran a vejde se do ní třeba tisíc fotografií!

Jak si fotoknihu vytvořit? Stačí stáhnout z webové stránky www.happyfoto.cz program HF Designer a pustit se do zábavné práce. Program je tak intuitivní, že nebudete muset číst žádné manuály, a na to, jak funguje, přijdete velmi rychle sami. Vytvoříte si v něm snadno vše, co taková kniha, jakou byste si koupili v knihkupectví, obnáší. Nejprve si určíte, jak bude vypadat zadní a přední strana obalu – tam vložíte fotografii s názvem knihy a na hřbet napíšete například „Náš dům“, „Můj dům, můj hrad“, „Panelstory“, „Jak se staví sen“, fantazii se meze nekladou. Potom přichází na řadu tvorba vzhledu jednotlivých stran knihy. Vybrat si můžete z nepřeberného množství pozadí, na které poskládáte fotografie různé velikosti. Program nabízí základní animační funkce, díky kterým fotografii orámujete, zesvětlíte a různě upravíte. Ke každé fotografii máte možnost vložit popisek, do knihy se samozřejmě dají vkládat nadpisy a texty. Zvolit si můžete od 24 (respektive od 16 v případě fotoknihy s drátkovou vazbou) do 240 stran, což už je obstojná kniha, která bude ve vaší knihovně konkurovat i moderním publikacím. Pro ty náročnější nabízí Happy Foto luxusní variantu fotoknihy, takzvanou deLUXE fotoknihu, tištěnou na fotopapír.

Po vytvoření grafického návrhu následuje objednávka tisku knihy, kterou zvládnete jedním kliknutím. Už jen vyplníte kontaktní údaje a kniha cestuje do centrály společnosti Happy Foto, kde ji vytisknou a svážou. Přijde vám přibližně za dva týdny na dobírku, stačí už ji jen zaplatit.

Fotokniha s dokumentací stavby vám poslouží jako vzpomínka nebo vám přijde vhod při dalších renovacích příbytku, případně ji můžete darovat jako osobní dárek.

Ceny fotoknih se pohybují od 179,- do 2599,- Kč včetně DPH, záleží na zvoleném formátu, vazbě a počtu stránek. Fotokniha deLUXE na fotopapíře stojí od 199,- (formát do kapsy 15 x 10 cm) do 3599,- Kč (formát cca A3).

Více informací získáte na stránkách www.happyfoto.cz.